Çıldırtan Gençlik” 23 Nisan’da İçmeler Gölenye Meydanı’nda

23 Nisan Pazartesi Günü Saat 19.00 dan itibaren Gölenye Meydanı’nı şenlendirecek etkinliklerde, MKM Tiyatro FisKos Çocuk Kulübü Müzikal Sahnesi gösterilerinin yanı sıra 20.30 da sahnelenecek Çıldırtan Gençlik Müzikal Oyununun ardı sıra DJ Sergee ve DJ evren Kaya’nın müzik ziyafeti ile devam edecek. Tiyatro FisKos Gençler Tiyatro Atölyesi tarafından sahnelenecek “Çıldırtan Gençli adlı Müzikal Oyunun Yönetmeni Selma Sonat. Müzik kolajı ve dansları MKM Dans Eğitmeni Tülin Hasekmek tarafından hazırlanan oyun gençlerin toplumla uyum ilişkileri konusunu işliyor.

 

Haber Merkezi

Tiyatro FisKos Gençler Tiyatro Atölyesi tarafından sahnelenecek “Çıldırtan Gençli adlı Müzikal Oyunu 23 Nisan Pazartesi Günü Saat 20.30 da sahnelenecek. Marmaris Kültür Merkezi Halkla İlişkiler Sorumlusu Orsel Sonat; “Çıldırtan Gençlik Müzikal Oyununun ardı sıra DJ Sergee ve DJ evren Kaya’nın müzik ziyafeti ile 07 den +70 e coşarak eğlenecek İçmelerli’ler ve Dünya Konukları bu unutulmaz gece ile Gölenye Meydanı Şenliklerinin Yaşam Meydanı’ndan ayrılamayacaklar.” Dedi.

Sonat; “Gölenye Yaşam Meydanı’nı açılışında ilk ziyaret eden sanat grubu olan Tiyatro FisKos Ekibi olarak 23 Nisan Pazartesi günü bu meydanda sahne alarak, halkımıza coşkulu bir gece yaşatmak bizim için onur verici bir fırsat.”derken “Gölenye yaşam Meydanı’nın yıl boyu Kültür Sanat Etkinliklerine kucak açarak, Dünya insanlarını sevgi ile buluşturan, barışla  kaynaştıran bir  park olması adına elimizden geleni yapacak ve yapılacak her türlü etkinliğe de katkı koymaya devam edeceğiz. Gölenye  parkının İçmeler’e kazandıran Belediye Başkanı Zeki Eren başta olmak üzere emeği geçen herkesi can-ı gönülden kutlarım, Pazartesi Günü Saat  19.00 dan itibaren gerçekleşecek etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir” diye konuştu.

 

Bu haber 6099 defa okunmuştur.

2012-04-24 12:49:54


Yorumlar
Bu habere henüz yorum yazılmamış...
Bu habere yorum yapın
Adınız Soyadınız
E-Mail
Konu
Mesaj
 
KÜLTÜR - SANAT Kategorisindeki Diğer Haberler
Çağdaş Marmaris © 2009-2012. All rights reserved. Öznet Design Studio
Yazar Girişi